Lindvalls on käsitsi korjatud valitud araabika ubadest kohvi tootnud 1891. aastast, mil Rootsis Uppsalas avati esimene kohvitehas. Külasta ka meie Facebooki ! Lindvalls kohvi ajalugu

Lindvalls kohvi ajalugu

Lindvalls on käsitsi korjatud valitud araabika ubadest kohvi tootnud 1891. aastast, mil Rootsis Uppsalas avati esimene kohvitehas.

Eric Lindvall, kes kolis oma isakodust Undenäsi külast Uppsalasse, pidas külakauplust, ent otsustas 1891. aastal pühenduda kohvile, sest kohvi joomine oli muutunud aina menukamaks. Koos oma abikaasa Josefinaga leidsid nad suurepärase krundi Kungsgatani ja Strandbogatani ristumiskohas, üsna raudtee lähedal, ehitades sinna kohvitehase, mis on tänaseks samas asupaigas töötanud enam kui 125 aastat. Ettevõtmisega on olnud seotud juba viis Lindvalli põlvkonda. Isad on andnud poegadele edasi teadmisi, oskusi ja samuti elupõlise armastuse kohvi vastu. Tulemuseks on maailmatasemel kohv. Kohvimeistriks ei saa õppida. Selleks kujuned ainult siis, kui oled kohvile pühendunud. Praegu juhib kohvitehast Ulf Lindvall, kelle lapsepõlv möödus samuti osaliselt kohvitehases. Nüüd loodab Ulf, et tema pojad Marcus ja Niclas, kellest üks tegeleb turunduse ning teine vastutab tehniliste seadmete ja masinate eest, võtavad kord Lindvallsi tehase juhtimise ja tootmise temalt üle. 

Külasta ka meie Facebooki!

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Merivälja tee 1  Tallinn 11911
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Lindvalls kohvi ajalugu

Lindvalls kohvi ajalugu

Eric Lindvall, kes kolis oma isakodust Undenäsi külast Uppsalasse, pidas külakauplust, ent otsustas 1891 aastal pühenduda kohvile, sest kohvi joomine oli muutunud aina menukamaks Lindvalls on käsitsi korjatud valitud araabika ubadest kohvi tootnud 1891. aastast, mil Rootsis Uppsalas avati esimene kohvitehas.

Lindvalls kohvi ajalugu

www.lindvalls.ee © 2018 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja