Vali kogus ja klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Kohaletoimetamine SmartPostiga, kui tellid vähemalt 4 pakki kohvi, siis on transport tasuta! Emadepäeva pakkumine mai lõpuni! Tellides neli pakki, kingime SPA SIAM sidrunheinalõhnalise looduslike komponentidega vanni-, keha ja massaazhiõli Kaffir (200ml), mis pehmendab ja toniseerib nahka! 90 kogus: Kohvi tellimine e-poest

Kohvi tellimine e-poest

Vali kogus ja klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Kohaletoimetamine SmartPostiga, kui tellid vähemalt 4 pakki kohvi, siis on transport tasuta!
Emadepäeva pakkumine mai lõpuni! Tellides neli pakki, kingime SPA SIAM sidrunheinalõhnalise looduslike komponentidega vanni-, keha ja massaazhiõli Kaffir (200ml), mis pehmendab ja toniseerib nahka!

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Merivälja tee 1  Tallinn 11911
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kohvi tellimine e-poest

Kohvi tellimine e-poest

Brazil, mahe tume röst 100 % araabika peenjahvatus 450 g 6 40 kogus: Presskannukohv 100 % araabika jahvatatud 450g 6 Vali kogus ja klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Kohaletoimetamine SmartPostiga, kui tellid vähemalt 4 pakki kohvi, siis on transport tasuta!Emadepäeva pakkumine mai lõpuni! Tellides neli pakki, kingime SPA SIAM sidrunheinalõhnalise looduslike komponentidega vanni-, keha ja massaazhiõli Kaffir (200ml), mis pehmendab ja toniseerib nahka!

Kohvi tellimine e-poest

www.lindvalls.ee © 2018 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja