Mardid on käinud, Kadrid tulekul! Kutsu Kadripäeval Kadrid tassile kuninglikule kohvile! Igale kohviostjale kaasa väike kohvipakike ja kohvi mõõdulusikas, mis on ühtlasi kohvipaki sulgur! Pakkumine kuni 25. novembrini. Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta! Kuninglikke kohvinaudinguid! 90 kogus: Kohvi tellimine e-poest

Kohvi tellimine e-poest

Mardid on käinud, Kadrid tulekul! Kutsu Kadripäeval Kadrid tassile kuninglikule kohvile! Igale kohviostjale kaasa väike kohvipakike ja kohvi mõõdulusikas, mis on ühtlasi kohvipaki sulgur! Pakkumine kuni 25. novembrini.

Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta!
Kuninglikke kohvinaudinguid!

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Merivälja tee 1  Tallinn 11911
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kohvi tellimine e-poest

Kohvi tellimine e-poest

Brazil, mahe tume röst 100 % araabika peenjahvatus 450 g 6 40 kogus: Presskannukohv 100 % araabika jahvatatud 450g 6 Mardid on käinud, Kadrid tulekul! Kutsu Kadripäeval Kadrid tassile kuninglikule kohvile! Igale kohviostjale kaasa väike kohvipakike ja kohvi mõõdulusikas, mis on ühtlasi kohvipaki sulgur! Pakkumine kuni 25. novembrini.Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta!Kuninglikke kohvinaudinguid!

Kohvi tellimine e-poest

www.lindvalls.ee © 2018 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja