Hetkel, seoses eriolukorra tarneprobleemidega, on kohvioad e-poes otsa lõppenud, küll aga jagub jahvatatud kohvi! Vabandame! Uuest saadetisest anname kohe teada. Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta! Kuninglikke kohvinaudinguid! 90 kogus: Kohvi tellimine e-poest

Kohvi tellimine e-poest

Hetkel, seoses eriolukorra tarneprobleemidega, on kohvioad e-poes otsa lõppenud, küll aga jagub jahvatatud kohvi! Vabandame! Uuest saadetisest anname kohe teada.
Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta!
Kuninglikke kohvinaudinguid!

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Merivälja tee 1  Tallinn 11911
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kohvi tellimine e-poest

Kohvi tellimine e-poest

Brazil, mahe tume röst 100 % araabika peenjahvatus 450 g 6 40 kogus: Presskannukohv 100 % araabika jahvatatud 450g 6 Hetkel, seoses eriolukorra tarneprobleemidega, on kohvioad e-poes otsa lõppenud, küll aga jagub jahvatatud kohvi! Vabandame! Uuest saadetisest anname kohe teada. Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta!Kuninglikke kohvinaudinguid!

Kohvi tellimine e-poest

www.lindvalls.ee © 2018 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja