Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta! Lindvall panustab vihmametsade kaitsesse, millele viitab roheline märk pakil. Seega aitab vihmametsa hoida ja säilitada iga Lindvalli kohvi eelistaja. Kuninglikke kohvinaudinguid! NB! Lõuna-Ameerikat tabas suvel tavatu külma-ja kuivaperiood, mis hävitas kohviistandusi ja kohviubade saaki, sh Lindvalli kohviistandusi Colombias ja partnerite omi Brasiilias. Lisaks on mitmekordselt tõusnud meretranspordi hinnad, mis on samuti mõjutanud kohvi tootmist ja hinda. Seetõttu oleme sunnitud muutma e-poe kohvihindu. 90 kogus: Kohvi tellimine e-poest Head kohvisõbrad. Tellida saab taas 22. 02

Kohvi tellimine e-poestHead kohvisõbrad. Tellida saab taas 22.02

Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta!
Lindvall panustab vihmametsade kaitsesse, millele viitab roheline märk pakil. Seega aitab vihmametsa hoida ja säilitada iga Lindvalli kohvi eelistaja.
Kuninglikke kohvinaudinguid!

NB! Lõuna-Ameerikat tabas suvel tavatu külma-ja kuivaperiood, mis hävitas kohviistandusi ja kohviubade saaki, sh Lindvalli kohviistandusi Colombias ja partnerite omi Brasiilias. Lisaks on mitmekordselt tõusnud meretranspordi hinnad, mis on samuti mõjutanud kohvi tootmist ja hinda. Seetõttu oleme sunnitud muutma e-poe kohvihindu.

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kohvi tellimine e-poest Head

Kohvi tellimine e-poest Head

Kohvioad, Santosblendning, 100% araabika kohvioad 1kg 18 50 kogus: Larezza Italiensk Espresso k 70% araabika, 30% robusta 450 g 12 Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta!Lindvall panustab vihmametsade kaitsesse, millele viitab roheline märk pakil. Seega aitab vihmametsa hoida ja säilitada iga Lindvalli kohvi eelistaja.Kuninglikke kohvinaudinguid! NB! Lõuna-Ameerikat tabas suvel tavatu külma-ja kuivaperiood, mis hävitas kohviistandusi ja kohviubade saaki, sh Lindvalli kohviistandusi Colombias ja partnerite omi Brasiilias. Lisaks on mitmekordselt tõusnud meretranspordi hinnad, mis on samuti mõjutanud kohvi tootmist ja hinda. Seetõttu oleme sunnitud muutma e-poe kohvihindu.

Kohvi tellimine e-poest Head kohvisõbrad. Tellida saab taas 22. 02

www.lindvalls.ee © 2018 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja