Prantsusepäraselt röstitud tumedamapoolne kohv, peene ja jõuliselt aromaatse lõhnaga, mis on eriti hea koore või piimaga. Sobib cappuccino ja latte valmistamiseks. Valikus nii oad kui jahvatatud kohv Kohvioad Tricolore
Kohvioad Tricolore

Kohvioad Tricolore

100 % araabika kohvioad
450 g
10.00 €

Prantsusepäraselt röstitud tumedamapoolne kohv, peene ja jõuliselt aromaatse lõhnaga, mis on eriti hea koore või piimaga. Sobib cappuccino ja latte valmistamiseks.

kogus:

Valmistatud 100% araabika ubadest. Sobib neile, kes soovivad kangemat kohvi või eelistavad kohvi juua piimaga (caffe au lait, cappucino). Valikus nii oad kui jahvatatud kohv.

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kohvioad Tricolore

Kohvioad Tricolore

Valmistatud 100% araabika ubadest Sobib neile, kes soovivad kangemat kohvi või eelistavad kohvi juua piimaga (caffe au lait, cappucino) Prantsusepäraselt röstitud tumedamapoolne kohv, peene ja jõuliselt aromaatse lõhnaga, mis on eriti hea koore või piimaga. Sobib cappuccino ja latte valmistamiseks.

Kohvioad Tricolore

www.lindvalls.ee © 2023 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja