Lindvall`si Tricolore on prantsusepäraselt röstitud tume kohv, peene ja jõuliselt aromaatse lõhnaga. Sobib hästi koore või piimaga (cappuccino, latte). Valikus nii oad kui jahvatatud kohv Kohvioad Tricolore
Kohvioad Tricolore

Kohvioad Tricolore

100 % araabika kohvioad
450 g
7.90 €

Lindvall`si Tricolore on prantsusepäraselt röstitud tume kohv, peene ja jõuliselt aromaatse lõhnaga. Sobib hästi koore või piimaga (cappuccino, latte).

kogus:

Valmistatud 100% araabika ubadest. Sobib neile, kes soovivad kangemat kohvi või eelistavad kohvi juua piimaga (caffe au lait, cappucino). Valikus nii oad kui jahvatatud kohv.

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Merivälja tee 1  Tallinn 11911
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kohvioad Tricolore

Kohvioad Tricolore

Valmistatud 100% araabika ubadest Sobib neile, kes soovivad kangemat kohvi või eelistavad kohvi juua piimaga (caffe au lait, cappucino) Lindvall`si Tricolore on prantsusepäraselt röstitud tume kohv, peene ja jõuliselt aromaatse lõhnaga. Sobib hästi koore või piimaga (cappuccino, latte).

Kohvioad Tricolore

www.lindvalls.ee © 2018 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja