Tähistamaks Rootsi kuninga Carl XVI Gustafi 50. troonijuubelit, toodeti limiteeritud koguses jahvatatud kohvi, mille retsept valmistati eksklusiivselt 1976. aastal kuningapaari pulmadeks ja hoiti sellest ajast saadik seifis. Kuningakojale on kohvi röstitud 1953. aastast. Royal pole iial varem müügis olnud ja seda jagub piiratult vaid sel aastal üksikutele kohvinautlejatele. Pole enam saada.
Pole enam saada.

Pole enam saada.

Tähistamaks Rootsi kuninga Carl XVI Gustafi 50. troonijuubelit, toodeti limiteeritud koguses jahvatatud kohvi, mille retsept valmistati eksklusiivselt 1976. aastal kuningapaari pulmadeks ja hoiti sellest ajast saadik seifis. Kuningakojale on kohvi röstitud 1953. aastast.
Royal pole iial varem müügis olnud ja seda jagub piiratult vaid sel aastal üksikutele kohvinautlejatele.

kogus:
Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Pole enam saada

Pole enam saada

Tähistamaks Rootsi kuninga Carl XVI Gustafi 50. troonijuubelit, toodeti limiteeritud koguses jahvatatud kohvi, mille retsept valmistati eksklusiivselt 1976. aastal kuningapaari pulmadeks ja hoiti sellest ajast saadik seifis. Kuningakojale on kohvi röstitud 1953. aastast.Royal pole iial varem müügis olnud ja seda jagub piiratult vaid sel aastal üksikutele kohvinautlejatele.

Pole enam saada.

www.lindvalls.ee © 2023 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja